Konkludentní souhlas

Pro účely focení nebo pořízení videozáznamu na propagaci akcí kde účinkuje Klaun Pepišto a jeho přátelé je vyvěšen Konkludentní souhlas, který znamená, že občan či jiný účastník akce souhlasí s pořízením fotek, popřípadě videozáznamu pro tyto účely.

Udělení konkludentního souhlasu

Vstupem na akci kde účinkuje Klaun Pepišto a jeho přátelé uděluji souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 pro Josefa Kádnera, nar.: 2.2,1996 , bytem: Jabloňová 2669, 43801, Žatec. e-mail: pepca.kad@centrum.cz, (dále jen "Správce"), který zpracovává níže uvedené osobní údaje za účelem zachycení průběhu akcí sloužící jako prezentace na webových stránkách www.pepisto.cz a facebooku ( Josef Kádner) Jedná se o pořizování následujících dokumentů:

  1. Fotografie
  2. Videozáznam

Poskytnutý souhlas mohu kdykoliv odvolat zasláním požadavku na zrušení uděleného souhlasu pomocí e-mailu: pepca.kad@centrum.cz Tyto údaje budou využívány výhradně k uvedenému účelu. Osobní údaje budou zpracovávány v souladu s platnou legislativou.